fbpx
Przejdź do treści

Stan Nieważkości


Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale wyrzeczenia są Ci nie w smak? To proste! 

ODMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ,
ODZYSKAJ ENERGIĘ I ZADBAJ O ZDROWIE...

… a restrykcje i wyrzeczenia zamień na LEKKOŚĆ!

DNI DOOKOŁA LEKKOŚCI SĄ DLA CIEBIE, JEŚLI CHCESZ…

DNI DOOKOŁA LEKKOŚCI to nie monotonny jadłospis i nudne spotkania z dietetykiem.
To podróż!

Nie pójdziemy utartym szlakiem – restrykcji głodu i wyrzeczeń – przed Tobą indywidualna ścieżka dopasowana do tego kim jesteś i jak żyjesz

CO PRZED TOBĄ W DRODZE DO LEKKOŚCI?

Kompleksowe spotkania z dietetykiem

Spotykamy się, by omówić Twoje postępy i pytania - w gabinecie na warszawskich Bielanach lub online.

Pyszne 7-dniowe plany żywieniowe

To Ty wybierasz, czy wolisz jadłospis na każdy dzień, czy pełną swobody bazę przepisów? W pakiecie listy zakupów i zamienników.

Stały kontakt z dietetykiem

Twoje pytania nie muszą czekać do kolejnego spotkania. Jestem do Twojej dyspozycji - np. na WhatsApp!

Przewodniki na każdą okazję

Zakupy z dobrym składem? Kapsułowa domowa spiżarnia? Szybki sposób na gotowanie? Dietetyczne "Przewodniki na lekko" zabezpieczą Cię w wielu dietetycznych wyzwaniach!

OFERTA DLA STWORZONA DLA CIEBIE

W 30 DNI DOOKOŁA LEKKOŚCI

Odkryj lekkość w podejściu do diety.
Przekonaj się, że dieta nie musi oznaczać głodu i restrykcji.

Pakiet spotkań:
(każde 1h):

Skontaktuj się ze mną w celu wykupienia pakietu!

W 90 DNI DOOKOŁA LEKKOŚCI

Osiągaj cele dietetyczne i zdrowotne z lekkością.
Ciesz się z postępów i pysznych posiłków, odmieniając swoją sylwetkę i zdrowie.

Pakiet spotkań:
(każde 1h):

oszczędzasz 300 PLN
* lub 2 raty po 620 PLN

W 180 DNI DOOKOŁA LEKKOŚCI

Zmień swoje nawyki na lekko i na zawsze.
Zapomnij o rewolucjach w życiu i na talerzu.

Pakiet spotkań:
(każde 1h):

oszczędzasz 400 PLN
* lub 2 raty po 1050 PLN

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY

SZUKASZ KAPSUŁOWEGO ROZWIĄZANIA,
A MOŻE CHCESZ POSTAWIĆ 1 KROK KU LEKKOŚCI?

Wiesz z czym się je zdrowy styl życia, ale nie wiesz jak wdrożyć zmiany w życie?
Nie potrzebujesz planu żywieniowego ani bieżącej opieki?
Mam dla Ciebie rozwiązanie idealne - JEDNORAZOWĄ KONSULTACJĘ

PODCZAS SPOTKANIA (~1h) OMAWIAMY:

PO SPOTKANIU OTRZYMUJESZ:

CO CENIĄ MOI KURSANCI?

Dla mnie Gosia to dietetyk nr 1 !! 😀 Dania sa bardzo smaczne i urozmaicone. Dzieki Gosi poznałam dużo nowych potraw których wcześniej nie jadlam. Z całego sercam wszystkim polecam wspolprace z Gosia, jestem pewna ze będziecie zadowolone tak jak i ja 😀

Sandra - 30 lat - Taastrup, Dania

Gosia, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Ciebie. 😀Nie byłam nigdy specjalną fanką żadnych sztywnych diet ale Twoje podejście do tego tematu jest mega profesjonalne a zarazem bardzo elastyczne. Dlatego super dopasowałaś zalecenia do moich indywidualnych potrzeb i smaków. Najpierw dużo słuchałaś i poznawałaś moje preferencje, dlatego stosowanie się do zaleceń nie było dla mnie żadnym problemem. Moje cele zostały zrealizowane a wiele z Twoich przepisów zostało już ze mną na stałe👍 A przy tym przekazałaś mi dużą dawkę wiedzy w bardzo przystępny sposób. Bardzo dziękuję i szczerze polecam❤️

Gosia - 45 lat - Warszawa, Polska

Uwielbiam współpracować z Gosią. Należy ona do tej grupy dietetyków, dla których podopieczny jest najważniejszy. Nie wciska na ślepo stałego jadłospisu, a bierze pod uwagę wszystkie moje preferencje 😃

Ola - 29 lat, Warszawa, Polska

Pełen profesjonalizm! 🙂 Po szczegółowym “wywiadzie” i cierpliwym znoszeniu moich marudzeń dostałem analizę moich nawyków żywieniowych i zindywidualizowany plan działania. Masa informacji dotyczących odżywiania i stylu życia, świetne “kierunkowskazy” na przyszłość, łatwe i smaczne przepisy oraz wiele cennych wskazówek. Największy plus za dostosowanie zaleceń do mojego nieregularnego trybu życia i za pokazanie, że zdrowe/dietetyczne jedzenie wcale nie oznacza ciągłego głodu i jedzenia bez smaku 🙂 Do tego Gosia potrafi świetnie zmotywować do pracy nad sobą. Zdecydowanie widzę efekty pracy Gosi i polecam w 100%!

Radek - 31 lat - Jasło, Polska

Słowa profesjonalizm i indywidualne podejście przy Gosi nabierają innego, lepszego wymiaru. Polecam serdecznie, współpraca oparta jest relacjach między ludźmi i każdy przy Gosi poczuje się lepiej.

Justyna - 55 lat - Warszawa, Polska

Najlepsze z czym się spotkałem u Gosi to fakt, że z nią nie przechodzi się na dietę, a uczy prawidłowego i „ludzkiego” żywienia. Piszę ludzkiego, ponieważ każdy z nas ma ochotę sięgnąć raz na jakiś czas po coś co lubi… I nie chce rezygnować z gofrów z lodami tak jak ja… I takie gofry drodzy państwo jadam regularnie raz w tygodniu na śniadanie, dalej osiągając zamierzony cel. W 100% mogę polecić Gosię ponieważ wszystko co robi w moim kierunku sprawdza się za każdym razem, a odkąd z nią współpracuje żywienie okazało się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Marek - 27 lat - Warszawa, Polska

Pełen profesjonalizm!!! Menu dopasowane do wybrednych klientów! Gosia zawsze uwzględnia, to co lubię. Mega zaangażowana i przede wszystkim super osoba, która potrafi motywować! Bardzo polecam!

Kasia - 36 lat - Warszawa, Polska

Współpraca z Gosią nie tylko jest łatwa, lekka i przyjemna ale przede wszystkim indywidualna. Gosia słucha!! Dopasowuje dietę do preferencji i stylu życia. Jest otwarta na modyfikacje i „marudzenie”. Efekty murowane!!

Aneta - 33 lata - Delft, Holandia

Jako Klientka czuję się zaopiekowana na 200% i bynajmniej nie odczuwam, że jestem na jakiejś diecie! Raczej na uczcie w dobrej knajpie 😃. A moje pytania i czasem lekkie marudzenie wywołują raczej błysk wyzwania w oku, niż zniecierpliwienie 🙈.

Iwona - 34 lata - Warszawa, Polska

Super profesjonalne i indywidualne podejście! W trakcie konsultacji Gosia bardzo szczegółowo starała się zrozumieć nie tylko co jem, ale również jak, kiedy i przede wszystkim jakie są moje cele. Zalecenia żywieniowe zostały dostosowane w punkt, które bardzo szybko przyniosły oczekiwane rezultaty. To była moja pierwsza konsultacja dietetyczna i przy Gosi czułam się bardzo swobodnie, a wiadomo, niełatwo się opisuje swoje dolegliwości trawienne… Czułam się jak na konsultacji z przyjaciółką, która rozumie mnie w 100%. 🙂

Olga - 31 lat - Warszawa, Polska

Friendly, personalised and professional advice. Gosia is very knowledgeable in dietary and guides in a down to earth, warm and a well structured way. Absolute recommendation!

Roel - 33 lata - Leuven, Belgia

Nie widzisz propozycji skrojonej na miarę dla Ciebie?
Napisz do mnie, a zaproponuję Ci Twoją indywidualną podróż do LEKKOŚCI!