JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

1. Pierwszy kontakt

Zadzwoń lub napisz do mnie. Powiedz mi coś więcej o sobie:

Na bazie tych informacji wspólnie wybieramy pakiet najlepszy dla Ciebie oraz ustalamy termin i przygotowanie do konsultacji.

2. Konsultacja

Spotykamy się na żywo lub online na około 1 godzinę. To czas, kiedy:

3. Działanie

Najpóźniej 7 dni roboczych po konsultacji otrzymujesz materiały: spersonalizowane zalecenia i jadłospis. I… Przechodzimy do działania!

Pozostajemy w stałym kontakcie, monitorujemy Twoje samopoczucie i postępy – podczas konsultacji kontrolnych i na bieżąco.

Co wyróżnia współpracę ze mną?

Indywidualne podejście

Mój cel to stworzenie planu działania specjalnie dla Ciebie. Żadnych gotowców! Chcę dobrze poznać Twoje cele i potrzeby.

Nauczę Cię również jak możesz sam(a) komponować odżywcze posiłki – by edukacja żywieniowa została z Tobą na lata.

Spotkania na żywo lub online

Mieszkasz w Warszawie, ale nie masz czasu dojechać do gabinetu na spotkanie? Nie ma sprawy – przyjadę!

Jesteś spoza Warszawy i spotkanie twarzą w twarz nie wchodzi w grę? Proponuję Skype lub inny komunikator.

Luz!

Nie stosuję podejścia „wszystko albo nic!”. Niezależnie od Twoich celów, pracujemy z zasadą 80/20 – około 80% wysoko odżywczych produktów i posiłków oraz 20% ulubionych produktów rekreacyjnych – czy to lody, czekolada, a może pizza?

Elastyczny jadłospis

Oferuję nie tylko tygodniowe menu, ale również jadłospis w formie bazy przepisów – dostajesz ode mnie po 7 propozycji dla każdego posiłku. Dania są zróżnicowane i smaczne.

Nie masz ochoty na dany przepis? A może brakuje Ci składników w lodówce – wybierz inną z 7 propozycji!

Wsparcie organizacyjne

Poza jadłospisem otrzymasz:

– listę zamienników, które pozwolą dostosować każdy przepis do tego co aktualnie masz pod ręką i na co masz ochotę,

– listę polecanych produktów,

– wskazówki na temat wyborów żywieniowych na co dzień, na wyjazdach i w restauracjach.

Stały kontakt

Jestem do Twojej dyspozycji! Masz pytania lub wątpliwości?

Daj mi znać – napisz lub zadzwoń, a ja wrócę do Ciebie jak najszybciej!

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Obecnie jestem dostępna na spotkania z podopiecznymi w 2 lokalizacjach na warszawskim Żoliborzu. Mogę również do Ciebie przyjechać – porozmawiamy w komfortowych dla Ciebie warunkach domowych.

Uwaga: opcja dostępna na terenie Warszawy.

Jestem do Twojej dyspozycji na Skype, Whatsapp lub innym komunikatorze. Możemy również przeprowadzić konsultacje telefoniczną.

Dokładne informacje o przygotowaniu przesyłam Ci mailem lub omawiam telefonicznie podczas ustalenia terminu spotkania. W ramach przygotowań zawsze proszę o przygotowanie dzienniczka posiłków oraz ostatnich wyników badań lekarskich.

O dostępnych pakietach przeczytasz tutaj: KLIK

Aby dowiedzieć się więcej i umówić:

Zadzwoń na: 607 179 723

Lub napisz na: kontakt@stanniewazkosci.pl

Lub wypełnij formularz kontaktowy, bym skontaktowała się z Tobą: KLIK

Oczywiście! Razem z gabinetem treningu personalnego i rehabilitacji RehaFit na warszawskim Żoliborzu przygotowaliśmy dla Ciebie aż 3 pakiety w świetnych cenach. Zadbamy o Twoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie wspólnie! Dzięki zmianie żywienia i treningowi.

KLIK

Nie. Zarówno zalecenia, jak i jadłospis przygotowane są specjalnie dla Ciebie – są dostosowane do Twoich celów, możliwości i potrzeb. Dlatego też po naszym spotkaniu dokładnie analizuję wszystkie informacje. A Ty otrzymujesz pakiet materiałów do 7 dni roboczych od czasu konsultacji.

To zależy! Zarówno od Twoich preferencji, ale także ustalonych celów, stanu zdrowia. Czas współpracy ustalamy indywidualnie.

Może, ale nie musi. Pakiet START bazuje na stopniowej zmianie nawyków i wprowadzeniu drobnych zmian do obecnego sposobu odżywiania. W tym pakiecie pokazuję Ci co możesz łatwo zmienić od zaraz, nadal jedząc własne posiłki.

Nie. Jadłospis bazuje na ogólnodostępnych produktach, które można znaleźć w każdym sklepie spożywczym. Podczas konsultacji pytam o Twoje preferencje zakupowe, aby dodatkowo ułatwić Ci zakupy i przygotowania.

Jeśli Twój stan zdrowia lub styl życia wymaga i/lub skorzysta na suplementacji – oczywiście! W pierwszej kolejności skupimy się na wysoko odżywczym jadłospisie i w razie potrzeby wesprzemy go celowaną suplementacją.

Zarówno w pakietach START, PREMIUM oraz tych z treningiem masz możliwość omówienia ze mną telefonicznie lub mailowo otrzymanych zaleceń.

Przede wszystkim – udanego wyjazdu! Współpraca żywieniowa ze mną nie ogranicza Cię w żaden sposób – wesprę Cię wskazówkami jak ciesząc się z wyjazdu, podejmować optymalne wybory żywieniowe i nie przerywać pracy nad nawykami.